CEYHUN QUBADOV

Language: Azeri   Türkce   Russian
Fikir yaza bilmek üçün qeydiyyatdan keçin.
Heart** (2013-01-11 17:59)
Bele vicdansiz,bele edaletsiz,bele nifret ve haqsizliqlarla dolu dunyada axi niye yawayiriq?Esgerimiz Ceyhun Qubadov ele bir veziyyete salinib ki,nem ee hele de ozume gele bilmirem.Allah rehmet etsin.Allah gec tez her bir gunahi olan kesin cezasini verecek!!!
ISPAN (2013-01-11 19:20)
Cox wey yaza bilerdim.amma istemirem "seherimi MTN nin padvalinda" a?im
Cavab | Sitat
?nsanlar pal?iqdan yaranmiw ?irkli oyuncaqlar
Heart** (2013-01-12 01:39)
mene kiminse ve ya kimlerinse iwine qariwmag lazim deyile sadece bizimde cox yaxinlarimiz herbi xidmetde olub hele olanda var.yeni bu iw bizimde bawimiza gele bilerdi Allah uzaq etsin..yeni insan ovladidi da.televiziya da deyende pis oldum ama wekilleri gorende dehwetli bir veziyyet idi.ama gerek wekiller google verilmezdi cunki ANA yas saxliyir ona hormet olaraq verilmezdi.en azindan o wekilleri ana ne vaxtsa yeniden gorecek ve bu cox pis bir haldi.:(
Cavab | Sitat
RoYaLaRi ReaLLaSdiRmaGiN eN YaXsI YoLu OyaNmaQdiR...
PIANOCU (2013-01-12 05:11)
Men bunu ewidende hem dehwete geldim, hemde yox. Yaddawim tezelendi. Ve 1 il bundan evvel qonwumuzun dukanina girende qadinlarin feryad etdiyini ewitdim. Qadinlardan 1inin dag kimi oglunun herbi xidmetden meyiti gelmiwdi. B?yrek, sidik kisesi, dalaq ve hetta ciyerleri partlamiwdi. Daxili orqanlar zedelenmiw ve daxili qanaxmadan ve orqanlarin partlamasindan 2 metre yaxin boyu olan dag kimi oglan rehmete getmiwdi. Ananin tek ?vladi olsun, oda bu cur helak olsun. ALLAHIM sen ?zun bu dehweti hec bir bendene qismet etme! Ya REBBIM!
Cavab | Sitat
Y?z defe zirveye baxinca, bir defe ZIRVEDEN BAX! )))
Heart** (2013-01-12 05:57)
PIANOCU, amin:(
Cavab | Sitat
RoYaLaRi ReaLLaSdiRmaGiN eN YaXsI YoLu OyaNmaQdiR...
AmeLiYa (2013-04-12 16:34)
ISPAN
Cox wey yaza bilerdim.amma istemirem "seherimi MTN nin padvalinda" a?im

Eynen..
Cavab
ЛЮБОВЬ - это КОКТЕЙЛЬ Иллюзий, Желаний и Ожиданий .....
*Ayner* (2013-06-07 13:59)
Allah rehmet elesin bize ermineler lazim deyil ozumuz ozumuze dusmanliq edirik
Cavab | Sitat
Fikir yaza bilmek üçün qeydiyyatdan keçin.
Facebookda paylaş
« Forum | « Forum mövzular
Ana sehife