Razisan?

Language: Azeri   Türkce   Russian
Fikir yaza bilmek üçün qeydiyyatdan keçin.
PIANOCU (2012-07-13 07:37)
Siz, eziz userler evlilikden evvel Chek-up muayineden kecmeye razisiz? D?vletimizin qebul etdiyi yeni qanuna esasen, kebin ucun saglamliq kagizida teleb olunacaq. Mence bu ideal hell yoludu. Tebii ki, eger saglamliq kagizi pul ile satin alinmazsa. Mence niwanli cutlukler, birlikde "SAGLAM AILE-SAGLAM GELECEKDIR!" adli D?vlet layihesinde iwtirak edib, guzewtli qiymete tam wekilde muayine oluna bilerler. Axi saglam ?vladlar, saglam validenylerin xowbextliyidi. Siz bes bununla razisininiz? Sizde muayinden kecmeye hazirsiz?
PIANOCU (2012-07-13 08:16)
Men wexsen buna tam wekilde raziyam. Amma oglanlarimizin ekseriyyeti bununla razi deyil. Hetta bir coxu bunu wexsiyyetine sigiwdirmir ve kiwiliyine tehqir sayir.
Cavab | Sitat
Y?z defe zirveye baxinca, bir defe ZIRVEDEN BAX! )))
MeLodiM_ (2012-07-13 15:21)
Mence bu qanun cox dogrudur,her halda sonradan ailede problemler yaranmaqdansa,beri bawdan iwinizi bilindaaa,duz demirem?qi30
Cavab | Sitat
Belkede hecne yaxsi deyil ama hersey yaxsi olacaq )
PIANOCU (2012-07-13 15:24)
Nikmikyok, duzdu. Mende ona g?re bu m?vzunu acdim.
Cavab | Sitat
MeLodiM_ (2012-07-13 15:34)
PIANOCU, sende duz eledin,forumda her movzudan olmasi maraqlidi:)hemdekii ozune emin olan insan hec bir muayineden cekinmez,eger hansisa problem yaranirsa bunu gec olmadan hell etsinlerki,sonrada Saglam Aileye sahib olsunlar,saglamliq hemde xowbextlikdi axi!:)
Cavab | Sitat
PIANOCU (2012-07-13 15:39)
Nikmikyok, beli. Sevgiden evvel SAGLAMLIQDIR.
Cavab | Sitat
MeLodiM_ (2012-07-13 16:27)
Bes dogurdanee,bilsen ki yeni saglamliq cehetden uygun deyilsiz onda tai ayrilmaq ne derecede duzgundu?axi hemde sevirsen:-/
Cavab | Sitat
PIANOCU (2012-07-13 16:34)
Nikmikyok, sene bir s?z deyim. Men artiq coxdan b?tun daxili orqanlarimi muayineden kecirtmiwem. Yeni artiq men borcumu yerine yetirmiwem. Oglanda ciddi oldugunu s?yleyende, valideynleri bize gelmemiwden evvel getsin yoxlamadan kecsin. Testiq wekilde mene senedi g?stersin. Onda onu severem.
Cavab | Sitat
MeLodiM_ (2012-07-13 18:25)
PIANOCU, meselcun deyek ki,oglanda umimiyetce herwey senin katekoriyalarina uygundu,yeni saglamdi,zovqu,dunyagoruwu,sen istediyin kimi di,ancaq onda onu seversen?:-/axi bezen hec gozlemediyin bir adamida seve bilersen?o hec sene uygun olmasada yeni:(
Cavab | Sitat
PIANOCU (2012-07-13 18:50)
Nikmikyok, menim bir tip xasiyyetim varki, men urekle deyil, agilla sevirem.
Cavab | Sitat
MeLodiM_ (2012-07-13 18:56)
Mence sevmek urek ister:(bilmem ki ama:-/agilla sevsende,mutleq agilsizliq eliye bilirsin sevende:-|her halda agil her iwde lazimdi,bu en duzgunu
Cavab | Sitat
[1] 2 >>
Fikir yaza bilmek üçün qeydiyyatdan keçin.
Facebookda paylaş
« Forum | « Forum mövzular
Ana sehife